Print this page

Част от екипа на "Завръщане 2" ще гостува в LUCKY Дом на киното тази събота. Това ще стане за прожекцията в събота, 16 април, от 18:15 часа. През седмицата продължава и фестивалът документални филми за изкуство Master of Art. В събота в Пловдив ще се прожекцира филмът за художника Христо Берберов, като по това време ще бъде представена и най-новата монография за него.

Новите филми в програмата тази седмица са "Фантастични животни: Тайните на Дъмбълдор", както и детският "Лошите момчета".

 

15.04 /петък/

(c) 16:30 ч  СОНИК: ФИЛМЪТ 2 (7/8лв)

16:45 ч  ЛОШИТЕ МОМЧЕТА (6/7лв) *

17:00 ч  КЪСАТА КЛЕЧКА (7/6лв)

18:30 ч  ЖЪЛТ ОЛЕАНДЪР (7/6лв)

(c) 18:45 ч  ЛОШИТЕ МОМЧЕТА (7/8лв) *

19:00 ч  ВИНИ МААС: ПОД УТРЕШНО НЕБЕ (8/6лв) Master of art

20:15 ч  КАРАЙ КОЛАТА МИ (7/6лв)

20:30 ч  ФАНТАСТИЧНИ ЖИВОТНИ: ТАЙНИТЕ НА ДЪМБЪЛДОР (7/6лв) *

(c) 20:45 ч  В СЪРЦЕТО НА МАШИНАТА (8/7лв)

 

16.04 /събота/

(c) 10:45 ч  ПЪТЕШЕСТВЕНИКЪТ (7/8лв)

11:00 ч  СОНИК: ФИЛМЪТ 2 (6/7лв)

12:00 ч  ПЕТЯ НА МОЯТА ПЕТЯ (7/6лв)

(c) 12:45 ч  ЛОШИТЕ МОМЧЕТА (7/8лв) *

13:15 ч  СОНИК: ФИЛМЪТ 2 (6/7лв)

13:45 ч  КАРАЙ КОЛАТА МИ (7/6лв)

(c) 14:40 ч  ЛОШИТЕ МОМЧЕТА (7/8лв) *

15:45 ч  ЖЪЛТ ОЛЕАНДЪР (7/6лв)

(c) 16:30 ч  ФАНТАСТИЧНИ ЖИВОТНИ: ТАЙНИТЕ НА ДЪМБЪЛДОР (8/7лв) *

17:00 ч  КЪСОМЕТРАЖНА ПРОГРАМА: ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО  (8/6лв) Master of art

18:00 ч  ЧЪРЧИЛ И ФИЛМОВИЯТ МАГНАТ (8/6лв) Master of art

18:15 ч  ЗАВРЪЩАНЕ (7/6лв) Специални гости екипът на филма

(c) 19:00 ч  В СЪРЦЕТО НА МАШИНАТА (8/7лв)

19:15 ч  КЪСАТА КЛЕЧКА (7/6лв)

21:00 ч  БОТЕВ (7/6лв)

(c) 21:15 ч  ФАНТАСТИЧНИ ЖИВОТНИ: ТАЙНИТЕ НА ДЪМБЪЛДОР (8/7лв) *

 

17.04 /неделя/

(c) 10:45 ч  ПЪТЕШЕСТВЕНИКЪТ (7/8лв)

11:00 ч  СОНИК: ФИЛМЪТ 2 (6/7лв)

12:30 ч  БОТЕВ (7/6лв)

(c) 12:45 ч  ЛОШИТЕ МОМЧЕТА (7/8лв) *

13:15 ч  СОНИК: ФИЛМЪТ 2 (6/7лв)

(c) 14:45 ч  ЛОШИТЕ МОМЧЕТА (7/8лв) *

15:15 ч  ПЕТЯ НА МОЯТА ПЕТЯ (7/6лв)

15:45 ч  В СЪРЦЕТО НА МАШИНАТА (7/6лв)

(c) 16:45 ч  ФАНТАСТИЧНИ ЖИВОТНИ: ТАЙНИТЕ НА ДЪМБЪЛДОР (8/7лв) *

17:00 ч  КЪСАТА КЛЕЧКА (7/6лв)

18:00 ч  СТРАВИНСКИ СРЕЩУ ШЬОНБЕРГ (8/6лв) Master of art

18:45 ч  АЗ СЪМ ЗЛАТАН (7/6лв)

19:00 ч  ФАНТАСТИЧНИ ЖИВОТНИ: ТАЙНИТЕ НА ДЪМБЪЛДОР (7/6лв) *

(c) 19:15 ч  ЖЪЛТ ОЛЕАНДЪР (8/7лв)

20:45 ч  ЗАВРЪЩАНЕ 2 (7/6лв)

(c) 21:00 ч  В СЪРЦЕТО НА МАШИНАТА (8/7лв)

 

18.04 /понеделник/

(c) 16:15 ч  СОНИК: ФИЛМЪТ 2 (7/8лв)

16:30 ч  ЛОШИТЕ МОМЧЕТА (6/7лв) *

17:00 ч  ПЕТЯ НА МОЯТА ПЕТЯ (7/6лв)

18:30 ч  ФАНТАСТИЧНИ ЖИВОТНИ: ТАЙНИТЕ НА ДЪМБЪЛДОР (7/6лв) *

(c) 18:45 ч  ЛОШИТЕ МОМЧЕТА (7/8лв) *

19:00 ч  ДАТСКИЯТ КОЛЕКТОР (8/6лв) Master of art

(c) 20:45 ч  В СЪРЦЕТО НА МАШИНАТА (8/7лв)

21:00 ч  ЗАВРЪЩАНЕ 2 (7/6лв)

21:15 ч  ЖЪЛТ ОЛЕАНДЪР (7/6лв)

 

 

19.04 /вторник/

(c) 16:15 ч  СОНИК: ФИЛМЪТ 2 (7/8лв)

16:30 ч  ЛОШИТЕ МОМЧЕТА (6/7лв) *

18:00 ч  ДЕБЕЛЯНОВ И АНГЕЛИТЕ (8/6лв) Master of art

18:30 ч  ЖЪЛТ ОЛЕАНДЪР (7/6лв)

(c) 18:45 ч  ЛОШИТЕ МОМЧЕТА (7/8лв) *

19:00 ч  АЗ СЪМ ЗЛАТАН (7/6лв)

(c) 20:45 ч  В СЪРЦЕТО НА МАШИНАТА (8/7лв)

20:30 ч  ФАНТАСТИЧНИ ЖИВОТНИ: ТАЙНИТЕ НА ДЪМБЪЛДОР (7/6лв) *

21:00 ч  КЪСАТА КЛЕЧКА (7/6лв)

 

20.04 /сряда/

(c) 16:15 ч  СОНИК: ФИЛМЪТ 2 (7/8лв)

16:30 ч  ЛОШИТЕ МОМЧЕТА (6/7лв) *

18:00 ч  ЗАВЕТЪТ НА БОРИС ХРИСТОВ (8/6лв) Master of art

18:30 ч  ФАНТАСТИЧНИ ЖИВОТНИ: ТАЙНИТЕ НА ДЪМБЪЛДОР (7/6лв) *

(c) 18:45 ч  ЛОШИТЕ МОМЧЕТА (7/8лв) *

19:00 ч  АЗ СЪМ ЗЛАТАН (7/6лв)

(c) 20:45 ч  ЖЪЛТ ОЛЕАНДЪР (8/7лв)

21:00 ч  В СЪРЦЕТО НА МАШИНАТА (7/6лв)

21:15 ч  ЗАВРЪЩАНЕ 2 (7/6лв)

 

21.04 /четвъртък/

(c) 16:15 ч  СОНИК: ФИЛМЪТ 2 (7/8лв)

16:45 ч  ЗАВРЪЩАНЕ 2 (7/6лв)

17:00 ч  ЛОШИТЕ МОМЧЕТА (6/7лв) *

(c) 18:30 ч  ЛОШИТЕ МОМЧЕТА (7/8лв) *

18:40 ч  КЪСАТА КЛЕЧКА (7/6лв)

19:00 ч  ТИНТОРЕТО: ЕДИН БУНТОВНИК ВЪВ ВЕНЕЦИЯ (8/6лв) Master of art

20:15 ч  АЗ СЪМ ЗЛАТАН (7/6лв)

(c) 20:30 ч  ЖЪЛТ ОЛЕАНДЪР (8/7лв)

20:45 ч  ФАНТАСТИЧНИ ЖИВОТНИ: ТАЙНИТЕ НА ДЪМБЪЛДОР (7/6лв) *

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…